Biuro Rachunkowe Acheminer


Witamy Państwa na stronie firmy „Acheminer” - biura rachunkowego działającego z powodzeniem od wielu lat na terenie Wrocławia i okolic, oferującego szeroki zakres usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą. 

Biuro współpracuje z wieloma firmami , które mogą liczyć na szybką i fachową obsługę. „Acheminer” to godna zaufania firma, która wszystkie sprawy załatwia rzetelnie i dyskretnie, starając się rozwiązać każdy problem, z jakim spotyka się Klient.

Potwierdzeniem wysokich kwalifikacji jest wydany przez Ministra Finansów certyfikat księgowy nr 1474 / 2003, a bezpieczeństwo dodatkowo gwarantowane jest ubezpieczeniem OC.


                            Misja

Misją biura rachunkowego „Acheminer” jest uproszczenie życia przedsiębiorcy, tak aby mógł się on zająć wyłącznie sprawami i rozwojem własnej firmy. Klienci traktowani są jak wymagający partnerzy biznesowi, ponieważ partnerstwo to zaufanie, lojalność i pełna współpraca.
Kliknij tutaj, aby edytować...

Certyfikaty

Clients Trust Certificate